غيرت و تعصب و عملكرد مثبت شهرداري كاشان در ليگ دو / اشرف، اسكلت تيم را براي فصل بايد حفظ كند تيم فوتبال شهرداري كاشان در ليگ 2 كشور با قهرماني در دور اول و سومي در دور نهايي هرچند نتوانست به ليگ يك صعود كند اما غيرت و تعصب بازيكنان اين تيم و هدايت خوب اشرف را نبايد ناديده گرفت.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت - تعداد بازدید: 1487 بار
تيم فوتبال شهرداري كاشان در ليگ 2 كشور با قهرماني در دور اول و سومي در دور نهايي هرچند نتوانست به ليگ يك صعود كند اما غيرت و تعصب بازيكنان اين تيم و هدايت خوب اشرف را نبايد ناديده گرفت. 

تيم شهرداري كاشان، در اين فصل از مسابقات اگر به درستي حمايت و پشتيباني شده بود، روز گذشته به جاي افسوس و گريه و به جاي اينكه شاهد صعود تيم شهرداري ماهشهر باشد خودش جشن صعود برگزار مي كرد، امابه دليل مسائلي كه بارها تذكر داده شد و گوش شنوايي نبود اين مهم محقق نشد.
 
 تيم شهرداري كاشان در دوره دوم با 14 گل زده بهترين خط حمله را به خود اختصاص داد و اين درحالي بود كه  شهرداري ماهشهر تيم اول گروه 11 گل زده داشت، تيم برق شيراز هم كه به پلي آف صعود كرد 3 شكست را در پرونده خود داشت اما تيم شهرداري كاشان كه از رسيدن به پلي آف محروم شد تنها 2 شكست داشت كه اتفاقا هر دو شكست را از گربه سياه اش، شهرداري ماهشهر در دو ديدار  رفت و برگشت دريافت كرد.
 
شهرداري كاشان در دوره دوم و در 5 بازي كه خارج از خانه انجام داد تنها 1 شكست 1 پيروزي و 3 مساوي در پرونده اش به ثبت رسيد و اين ركورد خوبي در بين 6 تيم دور دوم بود.
 
كاشاني ها در دور اول كه به مقام قهرماني رسيدند از 22 بازي 11 پيروزي و 7 مساوي و تنها 4 شكست را در پرونده خود به ثبت رسانيدند كه 2 شكست از 4 شكست كاشاني ها را همين گربه سياه شان شهرداري ماهشهر كه در مكان سوم جدول قرار گرفت رقم زد.
 
به هر حال تيم شهرداري كاشان در ليگ دو امسال تيم با ثباتي نشان داد كه اين بيانگر قدرت تيم شهرداري كاشان بود.
 
 تيمي كه قاسم سيانكي آن را در ابتداي فصل بست  و حدود نيم فصل را با شهرداري كاشان بود، با رفتن سيانكي، محمد حسين اشراف السادات سكاندار تيم شهرداري كاشان شد و الاق و الانصاف هم خوبي تيم را رهبري كرد و هم كارنامه اي درخشاني را از خود برجاي گذاشت و در بازي آخر تا زماني كه 2 بر 1 از برق شيراز جلو بود ليگ يكي بود اما وزش باد شديد روز گذشته و بدشانسي و عدم يار دوازدهم همه و همه دست به دست هم داد تا پنالتي كذايي دقيقه 90  همه آرزوهاي حسين اشرف و تيم شهرداري كاشان و فوتبالدوستان كاشاني را بر باد دهد و آن موقع بود كه افسوس امتيازهاي  از دست داده با شهرداري ماهشهر و نفت اميديه را خورديم.
 
به هر حال قسمت نبود كاشاني امسال كه بيشترين شانس را براي صعود به ليگ  يك را داشتند در ورزشگاه 15 هزار نفري اميركبيركاشان جشن صعود به ليگ يك برگزار كنند.
 
 اما چه خوب است باشگاه شهرداري كاشان  در مراسمي از زحمت طاقت فرساي يكساله تك بازيكنان تيم شهرداري كاشان كه هيچكدام كم كاري نكردند و با دل و جان و با غيرت و تعصب  براي شهرداري كاشان بازي كردند و به جاي اينكه توپ با دل هايشان براي موفقيت شهرداري كاشان بازي كردند تقدير و تجليل شود.
 
 محمد حسين اشرف السادات هم قول بدهد اسكلت تيم شهرداري كاشان را براي فصل بعد حفظ كند و تعدادي از بازيكنان خوب فوتبال كاشان از جمله عمران سرانجام كه از خود مجموعه شهرداري كاشان است و بازيكن توانمند  و بدون هزينه اي براي شهرداري كاشان است را به تيم اضافه كند.
 
اما پورتال خبري علاوه از پوشش خبري 32 بازي تيم شهرداري كاشان در مرحله اول و دوم اين رقابتها، مصاحبه و تحليل و تفسير بازي هاي نماينده كاشان را نيز در دستور كار خود قرار داد.
 
پورتال خبري كاشان بعنوان يار چهاردهم تيم شهرداري كاشان  از 16 بازي خانگي تيم شهرداري كاشان 15 بازي را با پوشش 15 گزارش تصويري و با به تصوير كشيدن 431 قطعه عكس آنچه را كه در توان داشت براي حمايت و موفقيت تيم شهرداري كاشان به كار بست.
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
رتبه سوم کارشناس برتر روابط عمومی به مهدی سقاپولادی، روابط عمومی باشگاه رسید اگر اسپانسر ها مشارکت کنند تیم داری شهرداری ادامه خواهد داشت توقف باشگاه داری شهرداری کاشان بازدید الن کوینتالت سرمربی تیم ملی هندبال فرانسه از کاشان درخواست تیم داری شهرداری کاشان روی میز شورا قرار گرفت قهرمانی هندبال کاشان رتبه اول عملکرد هیات هندبال استان اصفهان رادر پی داشت+نمودار قهرمانی هندبال بدون حمایت شهرداری میسر نمی شد مهدی رمضان‌زاده بهترین مدافع راست لیگ دو: در عرض 10 دقیقه لیگ یک را با لیگ دو عوض کردیم حسین اشرف: قاسم سیانکی نقش بسزایی در نتایج تیم داشتند/ فرهنگ صعود در کاشان جا افتاده است هدف اصلی باشگاه شهرداری کاشان بومی سازی تیم ها است مهدی عمرانی بهترین هافبک دفاعی:احساس خوبی نسبت به تیم شهرداری کاشان دارم/با مردم و بازیکنانش اُنس گرفت مساوي شهرداري كاشان با برق شيراز و پايان كار كاشان/پنالتی 5 میلیاردی برای شیرازی ها گزارش تصویری فوتبال شهرداری کاشان و برق نوین فارس (باشیراز) غيرت و تعصب و عملكرد مثبت شهرداري كاشان در ليگ دو / اشرف، اسكلت تيم را براي فصل بايد حفظ كند
پربازدیدترین اخبار
حضور اعضای شورای شهر و شهردار کاشان در تمرین تیم فوتبال شهرداری و مسابقات موتور سواری قهرمانی استان تیم فوتبال شهرداری کاشان پرسپوليس گناوه را شکست داد جشن صعود بسکتبال شهرداری کاشان به لیگ برتر رتبه سوم کارشناس برتر روابط عمومی به مهدی سقاپولادی، روابط عمومی باشگاه رسید صعود تیم هندبال شهرداری کاشان به مسابقات باشگاه های آسیایی تساوی شهرداری کاشان و برق نوین شیراز گزارش تصویری فوتبال شهرداری کاشان و برق نوین فارس (باشیراز) تيم فوتبال شهرداري كاشان برق شيراز را خاموش كرد/ 3 امتياز با ارزش كاشاني ها از كاكوهاي شيرازي + جدول توقف باشگاه داری شهرداری کاشان پیروزی شیرین تیم فوتبال شهرداری کاشان در مقابل ملی پوشان تبریز
کاشان - بلوار قطب راوندی- جنب پارک آیت اله مدنی - طبقه فوقانی استخر مروارید
کلیه حقوق این سایت متعلق به باشگاه فرهنگی ورزشی می باشد.