. گپ و گفتی با مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان گپ و گفتی با مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان: شهرداری کاشان کمترین رقم ریالی را در مقایسه با شهرداری های کشور هزینه می کند
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن - تعداد بازدید: 1091 بار

گپ و گفتی با مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان                                                                                           

شهرداری کاشان کمترین رقم ریالی را در مقایسه با شهرداری های کشور هزینه می کند                    

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، در راستای اطلاع رسانی، شفاف سازی و آشنایی شهروندان با وظایف و برنامه های ورزشی شهرداری  و پاسگویی به بعضی انتقادها و اظهار نظرهای غیر آگاهانه در خصوص برنامه های ورزشی شهرداری کاشان مصاحبه ای را با سید مهدی مجدالاشرافی، مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان ، صاحب تجربه مدیریت اجرایی در عرصه های مختلف اداری ، ورزشی و فرهنگی را انجام داده است که در این مجال برای مخاطبین بیان می شود.                                               

*لزوم هزینه کرد شهرداری کاشان در حمایت از تیم های ورزشی چیست؟                                                                      

بحث ورزش دو حوزه همگانی و قهرمانی را دارد که حوزه همگانی آن را در کل کشور به طور معمول شهرداری ها از طریق سازمان های فرهنگی ورزشی با برگزاری کوه گشت ها ،پیاد روی ها و ... برعهده دارد و در سال های اخیر نیز با ورود به ورزش قهرمانی ابرنامه هایی را در حوزه حمایت کرده است لذا شهرداری کاشان نیز بر اساس این رویکرد کشوری اقدام به تاسیس چند رشته ورزش حرفه ای و قهرمانی نموده است.                                                                                                                                

*ترکیب مسوولان باشگاه چه افرادی هستند؟                                                                                                                       

ارکان باشگاه ورزشی شهرداری کاشان شامل هیئت مدیره، شهردار، رییس شورای اسلامی شهر، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی، دو کارشناس با انتخاب شهردار است که بازرس آن نیز رییس اداره ورزش و جوانان می باشد و هیات مدیره نیز یک نفر را به عنوان مدیر عامل انتخاب می کند.                                                                                                                            

*باشگاه ورزشی کاشان دارای چند رشته ورزشی تخصصی است؟                                                                                    

رشته های هندبال سالنی و ساحلی، بسکتبال و فوتبال                                                                                           

*وضعیت تیم های باشگاه در لیگ کشوری به چه صورت است؟ 

بزرگترین موفقیت باشگاه در سال جاری مربوط به هندبال ساحلی می باشد. شهرداری کاشان موفق شد که ضمن کسب نایب قهرمانی در باشگاههای کشور ، جواز حضور در باشگاه های آسیا را نیز کسب کند.

با توجه به اولین سال حضور ما در لیگ دسته 2 فوتبال و وجود فراز ونشیب های بسیار،بقاء تیم در دسته 2 برای باشگاه بسیار حائز اهمیت بوده و امیدواریم با پیروزی در 2 بازی باقیمانده در برابر پرسپولیس گناوه و نیروی زمینی به این مهم دست یابیم.

تیم بسکتبال ما با ارائه بازی های قابل قبول ،همکنون در رده چهارم جدول قرار دارد و امید به صعود این تیم به رده های بالاتر نیز هست.

ودر نهایت با توجه به شرایط بسیار دشوار در لیگ برتر هندبال، هدف اصلی باشگاه ، بقاء در لیگ برتر برای اولین سال حضور بوده که نه تنها به این مهم دست یافتیم ، بلکه به 8 تیم برتر مسابقات صعود کردیم و بازیهای نهایی را دنبال میکنیم.                                                                                      

 *تامین هزینه های تیم فوتبال توسط شهرداری بر چه اساسی است؟                                                                              

طبق اساسنامه بخشی از منابع مالی از طریق شهرداری و بخش عمده آن توسط حامیان و اسپانسر های مالی باید تامین شود که در این راستا نیز کمیته ای در باشگاه به عنوان کمیته اقتصادی پیگیری تامین مالی باشگاه را پیگیری می کند.                               

شهرداری کاشان در مقایسه با شهرداری های کشور که در رشته های مختلف فعالیت دارند کمترین رقم ریالی را هزینه می کند ودر حال حاضر نیز برنامه ریزی کامل باشگاه برای سال آتی نیز با مشخص شدن بودجه ها و منابع مالی مشخص شده است که پس از تصویب شورای محترم اسلامی شهر در بودجه سال آینده شهرداری انجام می شود.                                                           

*لزوم تاسیس تیم های ورزشی باشگاه شهرداری چیست؟                                                                                             

هدف از تاسیس تیم های ورزشی باشگاه شهرداری مطرح کردن نام کاشان در حوزه ورزش قهرمانی کشور در میادین بین المللی و توجه به ورزش رده های سنی پایه از نونهالان تا امید است که در این بخش نیز برنامه ها با نگاه استفاده کامل از مربیان بومی عملیاتی و اجرایی می شود و طبیعی است که انجام چنین کارهایی نتایج آن در دراز مدت مشخص خواهد شد.                                      

*نظر شما در خصوص منتقدین و رایزنی و تعامل با آنها چیست؟                                                                                      

طبیعی است هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست پس همکاری ومشاوره اساتید و پیشکسوتان ورزش کاشان در این زمینه لازم  و ضروری است اما تقاضای عاجزانه ما اینست که فارغ از بیان هر گونه مسائل بخشی نگری، انتقادی مخرب، و در راستای بهبود ورزش کاشان اظهار نظر و ارائه راهکار تشریح و بازگو شود.                                                                                                     

حال که شهردار کاشان با وجود فعالیت های فراوان وگسترده در سطح عمرانی برنامه های پرمخاطره و حاشیه ورزشی را از طریق باشگاه در حمایت دارد می طلبد که منتقدین با اظهار نظر و نقد های سازنده خود را در بیان ضعف ها بدون کارشکنی و اعمال نظر های شخصی ما را حمایت معنوی کنند.                                                                                                              

هر انتقادی می تواند کارشناسانه و بر اساس اخلاق حرفه ای و تحقیق و بررسی باشد اما انتقاد مخرب و غیر منصفانه عامل لطمه ،آسیب و ایجاد تفرقه و اختلاف است.                                                                                                                 

باشگاه داری و سایر مسائل وابسطه به آن درست جا نیفتاده است اینکه همه خود را ذی نفع می دانند، نگران وضعیت تیم هستند و اظهار نظر می کنند خیلی خوب است اما کنار ایستادن و حرف زدن دردی را درمان نمی کند و این همکاری و همفکری  دوستان و منتقدان و اساتید است که در بهبود و ارتقای وضعیت تیم های باشگاه تاثیر بسزایی دارد.                                                     

*انتخاب مربیان بر چه اساسی است؟                                                                                                                                   

سیاست های انتخاب کادر فنی در هیات مدیره مطرح و بر اساس آن مدیر عامل با توجه به اختیارات خود و سیاست های ذکر شده اقدام می نماید.                                                                                                                                            

*برنامه های باشگاه برای آینده چیست؟                                                                                                                        

طبق اساسنامه باشگاه که حداقل در پنج رشته باید فعالیت داشته باشد کلیات راه اندازی رشته های جدید در هیات مدیره مطرح شده است و باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در نظر دارد در سل آتی زمینه حضور تیم هایی که توانایی حضور در لیگ های کشوری را دارند فراهم نماید به عنوان نمونه این رشته ها می تواند شامل دومیدانی، والیبال، تنیس روی میز، فوتسال به ویژه ورزش جانبازان و معلولین با اولویت بسکتبال باویلچر و والیبال نشسته باشد.                                                                                      

راه اندازی سایت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در آینده ای نزدیک نیز یکی دیگر از اقدامات باشگاه در حوزه آی تی است.          

*کلام پایانی که تمایل به بیان آ دارید؟                                                                                                                              

در خاتمه علاوه بر تقدیر از کادر فنی تیم های مختلف از تمامی افراد، مجموعه ها، موسسات، سازمان ها ونهادهای حقیقی و حقوقی که در راه اعتلای ورزش کاشان باشگاه ورزشی را حمایت مادی و معنوی می کنند نهایت قدردانی و تشکر را دارم.                           

برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
رتبه سوم کارشناس برتر روابط عمومی به مهدی سقاپولادی، روابط عمومی باشگاه رسید اگر اسپانسر ها مشارکت کنند تیم داری شهرداری ادامه خواهد داشت توقف باشگاه داری شهرداری کاشان بازدید الن کوینتالت سرمربی تیم ملی هندبال فرانسه از کاشان درخواست تیم داری شهرداری کاشان روی میز شورا قرار گرفت قهرمانی هندبال کاشان رتبه اول عملکرد هیات هندبال استان اصفهان رادر پی داشت+نمودار قهرمانی هندبال بدون حمایت شهرداری میسر نمی شد مهدی رمضان‌زاده بهترین مدافع راست لیگ دو: در عرض 10 دقیقه لیگ یک را با لیگ دو عوض کردیم حسین اشرف: قاسم سیانکی نقش بسزایی در نتایج تیم داشتند/ فرهنگ صعود در کاشان جا افتاده است هدف اصلی باشگاه شهرداری کاشان بومی سازی تیم ها است مهدی عمرانی بهترین هافبک دفاعی:احساس خوبی نسبت به تیم شهرداری کاشان دارم/با مردم و بازیکنانش اُنس گرفت مساوي شهرداري كاشان با برق شيراز و پايان كار كاشان/پنالتی 5 میلیاردی برای شیرازی ها گزارش تصویری فوتبال شهرداری کاشان و برق نوین فارس (باشیراز) غيرت و تعصب و عملكرد مثبت شهرداري كاشان در ليگ دو / اشرف، اسكلت تيم را براي فصل بايد حفظ كند
پربازدیدترین اخبار
حضور اعضای شورای شهر و شهردار کاشان در تمرین تیم فوتبال شهرداری و مسابقات موتور سواری قهرمانی استان تیم فوتبال شهرداری کاشان پرسپوليس گناوه را شکست داد جشن صعود بسکتبال شهرداری کاشان به لیگ برتر صعود تیم هندبال شهرداری کاشان به مسابقات باشگاه های آسیایی پیروزی شیرین تیم فوتبال شهرداری کاشان در مقابل ملی پوشان تبریز تساوی شهرداری کاشان و برق نوین شیراز تيم فوتبال شهرداري كاشان برق شيراز را خاموش كرد/ 3 امتياز با ارزش كاشاني ها از كاكوهاي شيرازي + جدول رتبه سوم کارشناس برتر روابط عمومی به مهدی سقاپولادی، روابط عمومی باشگاه رسید پیروزی تیم بسکتبال شهرداری کاشان بر شهرداری دزفول پیروزی ارزشمند تیم بسکتبال شهرداری کاشان بر پتروشیمی بندر امام
کاشان - بلوار قطب راوندی- جنب پارک آیت اله مدنی - طبقه فوقانی استخر مروارید
کلیه حقوق این سایت متعلق به باشگاه فرهنگی ورزشی می باشد.